Wynajem

Primo Nieruchomości gwarantuje wszystkim nabywcom współpracę w zakresie pośrednictwa w wynajmie apartamentów po oddaniu budynku do użytkowania. Po zakończeniu procesu sprzedaży domena www.apartamentyskiresort.pl zostanie przekształcona w stronę rezerwacyjną apartamentów na pobyty wakacyjne.

Równolegle strona ta będzie promowana na portalu www.ApartamentyZakopane.pl, który ma bardzo duży budżet na kampanie AdWords na frazy typu: apartamenty zakopane, apartament zakopane itp..

Apartamenty będą wdrożone również do serwisub www.GoralPoleca.pl - jest to nasz kolejny portal rezerwacyjny, który od lat zdobywa coraz większą rzeszę klientów.

Dodatkową formą promocji będzie obecność reklamy Apartamentów Białka Ski Resort na kilkunastu innych stronach Grupy Primo Nieruchomości, np.:

 

Dzięki tak rozbudowanej sieci stron łatwiej jesteśmyw stanie dotrzeć do potencjalnego klienta oraz naprowadzić go na nieruchomość, która spełni jego oczekiwania.

 

NASZE ATUTY

  • TYSIĄCE ZREALIZOWANYCH REZERWACJI
  • STAŁA BAZA POWRACAJĄCYCH GOŚCI
  • PONAD 1 000 000 ODSŁON ROCZNIE SERWISÓW Z GRUPY PRIMO NIERUCHOMOŚCI
  • WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI PŁACISZ TYLKO ZA WYNIKI
  • NIEOGRANICZONA ILOŚĆ POBYTÓW WŁAŚCICIELSKICH NIEZALEŻNIE OD SEZONU
 

Karta Tatrzańska

 

Właściciele współpracujących z nami apartamentów otrzymują dla swoich gości bezpłatny dostęp do zniżek i promocji specjalnych, dostępnych w aplikacji Karta Tatrzańska.

Więcej o programie na stronie  www.KartaTatrzanska.pl.

 

 

 

 Portale Primo Nieruchomości

 

Autorski system rezerwacyjny


System rabatowy - Karta Tatrzańska


Strony obiektów apartamentowych